آیدی لند

عرضه اپل آیدی به صورت قانونی همراه با سوالات امنیتی

اپل آیدی با ایمیل شما

کد خریداری شده را همراه با اطلاعات درخواستی وارد کنید

اطلاعات عمومی

۱

اطلاعات عمومی جهت ساخت اپل آیدی

این ایمیل به منزله Username یا Apple ID شما خواهد بود. از ثبت ایمیل هایی که قبلا با آن Apple ID ساخته شده خودداری نمایید.
پسورد انتخابی باید حداقل 9 کاراکتر و شامل حروف بزرگ و کوچک و عدد باهم باشد همانند مثال. در غیر این صورت پسورد به دلخواه ما انتخاب خواهد شد.Ar@sh8717

سوالات امنیتی

۲

سوالات موجود جهت بازیابی اکانت شما استفاده خواهد شد لطفا با دقت پاسخ دهید

پاسخ ها باید به انگلیسی یا فینگلیش باشد.

چرا باید اپل آیدی خرید

اگر شما از محصولات اپل مانند آيفون و آيپد و آيپاد و مک بوک استفاده ميکنيد براي دانلود نرم افزار براي دستگاه خود به اپل ایدی نياز داريد.شما با اپل ایدی ميتوانيد نرم افزار و يا بازي مورد نظر خود را از فروشگاه آنلاين اپ استور دانلود و بر روي دستگاه خود نصب کنيد . لازم به ذکر است در صورت خرید اپل ایدی شما شامل پشتیبانی خواهید شد. اپل آیدی میتواند برای آیکلود نیز استفاده شود. اپل ایدی ساخته شده توسط ما محدودیت زمانی برای استفاده ندارد. با خريد اپل ایدی و نصب نرم افزار ها و بازی ها شما قادر خواهيد بود تا شخصا بازی ها و برنامه های رایگان را آپديت کرده و ديگر نياز نيست به مرکزي که دستگاه خود را از آن خريده ايد مراجعه کنيد. بدون اپل آیدی شما نیمی از امکانات و سرویس های آیفون یا هر دستگاه ساخته شده توسط اپل خود را از دست خواهید داد . اپل ایدی های ساخته شده توسط ما بدون محدودیت و دائمی بوده و تمامی امکانات روی آنها فعال میباشد .